top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

Kolon Kanseri Olanların Yorumları - Erken Evre Kolon Kanseri

Hastalık ve tedavi

Kolon kanseri
Laparoskopik sol hemikolektomi

Belirti ve bulgular

Rutin kontrolleri sırasında gayta da gizli kan tespit edildi ve kolonoskopi de kitle tespit edildi

Tetkikler

Kolonoskopi
PET CT

Cerrahi sonrası tedavi

Yıllık kontroller önerildi

İkinci Baharda Gelen Aşk: Erken Evre Kolon Kanseri ve Yeni Bir Hayata Mutlu Bir Başlangıç

Manisa da yaşayan Neslihan Hanım, geçtiğimiz yıllarda eşini ve çocuklarının babasını kaybetmenin üzüntüsü içinde tek başına yaşarken, beklenmedik bir aşk kapısını çaldı. 26 yaşında dul kalan Neslihan Hanım, 50 yaşına gelince, yeniden aşık olacağı adamla tanıştıktan sonra hayatında yeni bir dönem başladı. Ancak, mutlu başlangıcın ardında beklenmedik bir sınav çıktı.

Neslihan Hanım'ın rutin sağlık kontrolleri sırasında yapılan testlerde gayta da gizli kan tespit edildi. Doktorlar, derhal kolonoskopi yapılmasını önerdi. Yapılan test sonucunda erken evre kolon kanseri teşhisi konuldu. Ancak, bu acı haberi bileğinin hemen altında taşıyan güçlü bir aşk ve kararlılıkla, Neslihan Hanım ve sevgilisi, hastalığın üstesinden gelerek yeni bir hayata adım attılar. Erken tanı aldıkları için kemoterapi almak zorunda kalmadılar.

İkinci bir şansa sahip olmanın verdiği umutla, çift, birlikte geçirdikleri her anı daha da kıymetli kılarak, geleceğe sağlam adımlarla ilerliyor. Her iki taraf da, aşkın gücü ve birlikte mücadele ruhuyla, zorlukların üstesinden gelmeye kararlı olduklarını belirttiler.

bottom of page